İŞ GELİŞTİRME PLANLAMASI VE VERİLECEK HİZMET DETAYLAR

DCC GAYRİMENKUL VE İŞ GELİŞTİRME ŞİRKETİ, konsept çalışmasından uygulamaya, piyasa araştırmasından pazarlamaya ve bina yönetimine kadar, yüksek tasarım ve inşaat kalitesiyle anahtar teslim projeler geliştirir ve gerçekleştirir.
 
Grubun hizmet portföyünde konsept tasarım, teknik ve ekonomik fizibilite çalışmaları, tasarım geliştirme, pazar araştırmaları ve anahtar teslim proje yönetimi, pazarlama, emlak yönetimi (facility management) hizmetleri yer almaktadır.
 
Günümüz dünyasında artan nüfus ve iş yoğunluğu, ekonomik gelişme ve globalleşmeye bağlı olarak modern alışveriş merkezleri, modern hayatın tadını yaşanası konutlarda çıkarmak isteyenler ve kaliteli ofis binalarına olan talebin giderek arttığı ana pazarımız Türkiye'de en mantıklı yatırım aracı olarak gayrimenkulü görmekteyiz.
 
Dcc gayrimenkul ve iş geliştirme markasının hedefleri arasında, müşteri talep ve ihtiyaçlarını doğru analiz ederek piyasa beklentilerini belirlemek, değerli araziler üzerinde dünya standartlarında bu beklentilere uygun özgün projeler geliştirmek ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak bulunuyor. Konut, iş merkezi, site, alışveriş merkezi gibi gayrimenkul projeleri geliştirmek, konuyla ilgili yatırım ortaklıkları kurmak grubun ana faaliyet konularını oluşturmaktadır.
 
Şirketimizin kuruluş amacı doğrultusunda sürekli büyümüş, mimari farklılık ve tasarım öncülüğü ile yaşam tarzlarını dikkate alan özgün, ekolojik, sürdürülebilir projeler geliştirerek sektördeki öncü firmalardan birisi haline gelmeyi hedeflemiştir.
 
Gayrimenkul İş Geliştirme kapsamında; Fizibilite, İş Geliştirme, Projelendirme, Taahhüt, Satış, Satış sonrası hizmetler ve işletme grubun bünyesindeki departmanlar tarafından yapılmaktadır.
 
Doğru seçilmiş lokasyonlarda konsept, kalite ve tasarımıyla öne çıkan projeler yaratmayı ayrıştırıcı bir unsur olarak projelerde sağlamlığı, güvenliği her zaman ön planda tutan ve hiçbir taviz vermeden uygulayan değerlendiren Dcc gayrimenkul ve iş geliştirme markasının, gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmeyi planladığı şirketimiz şahsi ve kurumsal yatırımcısına da beklentileri doğrultusunda maksimum karlılığı sağlayabilecek bir kapasiteye sahiptir.